KONST / Litografier / Färglitografi 9941253
nr 994 1253
Jörgen Fogelquist
(1927-2005), Sverige
Färglitografi, Jörgen Fogelquist (1927-2005), 127/260, signerad, motivet: 43x29
Jörgen Fogelquist, svensk bildkonstnär född 1927 i Mariestad, död 2005.
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 16 november 2015
kl 20:16:32
16/11 17:29:29
Jörgen Fogelquist
Läs mer om Jörgen Fogelquist